Medische hypnose kan helpen bij klachten waarbij het lichaam ontregeld is. Denk aan het prikkelbare darm syndroom (PDS), spanningshoofdpijn en slaapproblemen. Het lichaam blijft dan gespannen en het lukt dan vaak niet goed meer om te ontspannen.
Lees meerBuikpijn polikliniek (kindergeneeskunde)

Riekje (12) heeft last van migraine
Hoofdpijn of zelfs migraine is niet iets dat je bij kinderen graag ziet. Maar toch zijn er kinderen en jongeren die er last van hebben. Zij kunnen met hun hoofdpijnklachten terecht bij de hoofdpijnpolikliniek in het BovenIJ ziekenhuis. Riekje (12), een leuke, spontane jongedame is één van hen. Zij heeft last van migraine.
Lees de hele ervaring
Beeldbellen met uw eigen arts of zorgverlener
Stel uw vraag via de gratis BeterDichtbij app aan uw arts of zorgverlener. Met deze app kunt u ook veilig en eenvoudig met ons beeldbellen.
-
Waarmee kan ik u helpen?
-
Klopt het dat mijn huid nog steeds is opgezet? Of had dit al lang over moeten zijn.
Dhr. Tangen -
Dat is inderdaad niet gek. Vaak slinkt de huid na twee weken. Als dit volgende week nog niet is veranderd of u heeft een andere vraag, neem dan gerust opnieuw contact op.
