06 augustus 2024

Isaak Kees duizendste BovenIJ-baby van 2024

golf
  1. Home
  2. Nieuws
  3. Isaak Kees duizendste BovenIJ-baby van 2024

Vrijdag 2 augustus om 4.15 uur is de duizendste baby geboren in het Moeder Kind Centrum van BovenIJ. De ouders van Issa (roepnaam) werden in het zonnetje gezet met een welverdiende luiertaart.

Amsterdamse geboortezorg

Het aantal baby’s dat wordt geboren in het BovenIJ neemt al jaren toe. In 2023 waren het er 1.656 en de verwachting is dat dit aantal in 2024 wordt overtroffen. BovenIJ vervult daarmee samen met de eerstelijns verloskundigen en kraamzorg een belangrijke rol in de Amsterdamse geboortezorg.

BovenIJ streeft samen met haar partners naar passende geboortezorg en een kansrijke start voor iedere pasgeborene. Alleen door samen te werken houden we de geboortezorg toegankelijke, van goede kwaliteit en betaalbaar.

Opnieuw naar BovenIJ

Moeder Joeke en vader Job waren reeds bekend met de goede zorg van het Moeder Kind Centrum van BovenIJ. Eerder kwam ook hun dochter hier ter wereld. Ze waren blij dat ze opnieuw in het BovenIJ terecht konden. Moeder Joeke: ‘De kleinschaligheid van het BovenIJ geeft een fijn persoonlijk gevoel!’

Gerelateerde berichten

De eerste baby van 2024 is op 1 januari om 02.56 uur geboren in ons Moeder Kind Centrum.

Lees meer Lees meer over Eerste baby van 2024

Als je in het BovenIJ begeleid wordt voor je zwangerschap, is er nu de mogelijkheid om zonder afspraak langs te komen voor het hartjes-luister-spreekuur.

Lees meer Lees meer over Hartjes-spreekuur in het BovenIJ

Dinsdag 8 augustus 2023 om 14:09 uur is de 1000ste baby geboren in het Moeder Kind Centrum: Evi! Dit is veel eerder dan normaal. 

Lees meer Lees meer over 1000ste baby in het BovenIJ!
Terug naar bovenScroll naar boven