Ga direct naar: Zoeken | Hoofdmenu | Snelkoppelingen
U bevindt zich hier: Home | Nieuws | Nieuwsberichten Archief | 2017 Nieuwsberichten Website |
donderdag 11 mei 2017
“De natuur biedt een en al verrassing en schoonheid”, aldus beeldhouwster Cock Buis. In haar abstracte werk probeert Carolien Oedekerk schoonheid weer te geven, middels het gebruik van mooie olieverf kleuren en zachte vloeiende vormen. De stijl van Tia Sprott is niet in een “hok” te plaatsen, het is heel divers.
Deze tentoonstellingen zijn te bezichtigen in het BovenIJ ziekenhuis tot eind juni 2017.
De kleuren, de dynamiek van beweging en de gekozen onderwerpen versterken het totaal, maar zijn altijd in balans”.
Lees meer...
Cock Buis laat zich inspireren door haar belevingswereld en vertaalt dit in beelden. Herkenbare emoties worden vormgegeven in brons.
Lees meer...
Tia Sprott schildert vanuit haar gevoel en legt al haar liefde in haar schilderijen. Kleurrijk, vrolijk, warmte, diversiteit en wat humoristisch: dat moet haar werk voorstellen.
Lees meer...
Wilt u deze pagina delen via Social media? Klik dan hier.