Ga direct naar: Zoeken | Hoofdmenu | Snelkoppelingen
U bevindt zich hier: Home | Nieuws | Nieuwsberichten Archief | 2016 Nieuwsberichten Website | Wegens succes herhaald: interactieve presentatie over medicatieoverdracht
dinsdag 16 augustus 2016
Wat is de route tussen de 1e en 2e lijn voor een effectieve en veilige medicatieoverdracht? Dat is een van de onderwerpen die op dinsdag 13 september tijdens de huisartsen-specialistenbijeenkomst in het BovenIJ ziekenhuis wordt besproken. Na afloop volgt de jaarlijkse barbecue.
Materie over medicatieoverdracht is tijdens het symposium van afgelopen mei in een werkgroep behandeld, maar op verzoek van velen wordt het onderwerp nu nogmaals ‘klassikaal’ besproken.
Internist Serge Dohmen en huisarts David Koetsier zullen weer voor een pakkende, interactieve presentatie zorgen!
Details over de bijeenkomst en het aanmelden: kijk onder de Agenda.
Wilt u deze pagina delen via Social media? Accepteer dan eerst de functionaliteit cookies.